Телефон: 0352-23-12-57

4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Вітаємо !

Вітаємо Вас на сайті ресторану "Шоколад". Тут Ви зможете відчути атмосферу, що панує в нашому ресторані, не виходячи з дому.
Вітаємо !

Подробнее...

Інформація:

Графік роботи:
Понеділок-Неділя з 11:00 до 23:00

Випадковий відгук :

blockquote "Шоколад" - чудовий ресторан. Особливо сподобалася кухня, рекомендую !

Ірина 23р. Тернопіль

Інші відгуки

Ресторан

Ми пропонуємо Вам проведення урочистих подій, весіль, днів народження, конференцій, презентацій та корпоративних заходів.

Кухня ресторану смачна і різноманітна. Її основу складають блюда класичної європейської та національної кухонь. Відвідувачів приємно здивують оригінальні холодні закуски, екзотичні салати, апетитні гарячі блюда з м'яса і риби, а також всілякі гарніри. Солодким завершенням трапези стануть десерти, професійно приготовлені нашими кухарями.
Бездоганна свіжість інгредієнтів, технологічна досконалість устаткування та авторська обробка рецептів нашим шеф-кухарем дозволяють створювати справжні гастрономічні шедеври. Ми вкладаємо частинку своєї душі навіть у найпростіший рецепт, а кожна страва – це неповторна гама вишуканих смаків.

Головне достоїнство нашого ресторану – це команда захоплених своєю справою професіоналів. Ми завжди прагли сформувати знаючий і люблячий свою роботу колектив. Хоча це й не легко, але нам вдалося цього досягти! Наші співробітники мають великий досвід у ресторанній справі і ефективно застосовують свої професійні знання і навички в ході виконання роботи. Запрошуємо Вас у гості, що б Ви могли самі переконатися в цьому.

Про нас

Ресторан "Шоколад" - затишне місце для відпочинку та проведення...
Читати далі...

Контакти

facebook twitter linked_in rss myspace
address

Тернопіль, вул 15 квітня 15а

phone

0352-23-12-57 / 098-00-98-770

email

chocolate@i.ua